537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодна стрічка 220В

Світлодіодна стрічка 220В: сфера застосування, особливості, різновиди, монтаж.

Застосування світлодіодної стрічки, яку можна живити від мережі 220 вольт є зручним і простим способом led освітлення. Але, як і деякі групи led освітлення, дана різновид стрічок має свої особливості і рекомендації при монтажі і застосування.

Прийнято вважати, що світлодіодна стрічка 220 призначена для вуличного освітлення. Її структурні особливості і властивості, що дозволяють їй виконувати освітлення в агресивному середовищі і. Діодна стрічка 220 вольт використовується для освітлення фасаду будівлі, освітлення вуличної реклами (бордів, плакатів, вивісок), а також для освітлення підвалів, гаражів, паркінгів, погребів.

Led стрічка 220В та її особливості

Висока затребуваність світлодіодної стрічки 220 вольт, пояснюється її вартістю і спрощеним монтажем. Якщо порівнювати, то світлодіодна стрічка 12В передбачає застосування джерела живлення за певною схемою підключення з дублюванням харчування, а стрічка 220В цього не потребує. Для підключення led смуги від мережі 220 вольт знадобиться «діодний міст», який перетворює струм з змінного в постійний. Також, не потрібне з'єднання окремих ділянок стрічки, так як ділянка довжиною до 100 метрів можна живити з одного боку.

Оскільки для забезпечення працездатності світлодіодного підсвічування 220В знадобиться тільки кабель живлення з випрямлячем («діодний міст»), сукупна вартість освітлення буде набагато дешевше, а монтаж легким і швидким.

У порівнянні з різними типами освітлення, світлодіодна стрічка 220В має свої характерні особливості:

 • проводиться в силіконовій або ПВХ оболонці для захисту від вологи та забезпечення безпеки використання.
 • для підключення до мережі 220В знадобиться тільки кабель живлення з діодним мостом.
 • не має клейкої основи для монтажу. Використовуються силіконові або пластикові кріплення.
 • кратність різання при монтажі повинна становити 1 метр, в деяких стрічках 0,5 метра.
 • поставляється в бухтах по 50 і 100 метрів.
 • не потребує додатковому охолодженні.
 • має імпульсне світіння 100Гц, яке не рекомендується використовувати в приміщенні.

Якщо розглядати світлодіодне вуличне освітлення з допомогою стрічки на 220 вольт, то це буде оптимальний варіант ціни, якості та ефективності. Освітлення для приміщення – не рекомендується через імпульсного мерехтіння. Дане мерехтіння не видно людському оку, проте негативно впливає на нервову систему.

Різновиди світлодіодної стрічки 220В

Перш ніж купити світлодіодну стрічку на 220 вольт необхідно визначитися, який вид стрічки найбільш підійде для здійснення задуманого освітлення. Led стрічку 220В можна класифікувати за типом світлодіодів, популярними є:

 • SMD 2835
 • SMD 5050
 • SMD 5730
 • SMD 3014
 • SMD 5050 RGB

Дане позначення світлодіодної стрічки вказує на тип і габаритні розміри корпусу світлодіодного елемента розташованого на гнучкій мідній основі.

Кроме этого, светодиодная лента купить которую можно в интернет-магазине «Компонент», имеет градацию по качеству исполнения. Это означает, что лента представленная в эконом сегменте имеет соотношение цена-качество, а также имеет соответствующий гарантийный срок. Ее срок службы составляет 20 000 – 30 000 часов беспрерывной работы. Премиум линейка лент от 220В обладает повышенным сроком работы от 40 000 часов. Они имеют прочную защиту с качественных материалов, а также комплектуются фирменными светодиодами и радиоэлементами.

Монтаж led подсветки, основные принципы

Для выполнения монтажа подсветки с помощью светодиодной ленты 220 вольт, необходим чертежный проект. С его помощью можно четко определить длину участков и количество комплектующих. Герметизация швов, стыков и соединений выполняется с помощью силикона. Крепления ленты производится в профиль или с помощью монтажных скоб.

Для того, чтобы монтаж светодиодной ленты был надежный и безопасный необходимо закрыть выступающие контактные дорожки и обезопасить силиконовое основание от физического воздействия.

Все необходимые материалы для монтажа светодиодной ленты, а также светодиодные светильники, светодиодные модули можно приобрести в интернет магазине «Компонент».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner