537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лінійки 220В

Завдяки своїй специфіці лінійки не припускають використання будь-яких адаптера. Досить просто підключити до вхідних контактів відповідну фазу. Але при бажанні гарантувати більшу безпеку LED лінійки можна з'єднувати з додатковим обладнанням. Якщо напруга в мережі нестабільно, фахівці радять придбати блок живлення при необхідності організації постійного освітлення. Різнокольорові LED лінійки зазвичай доповнюються діммером, це дозволяє перемикати режими, встановлювати конкретний колір, а іноді і яскравість. При купівлі додаткового устаткування варто зробити попередні розрахунки, щоб врахувати сукупну навантаження, адже для моделей в 10 і 20 метрів вимоги будуть різними.

При придбанні вироби варто звертати увагу не тільки на вхідна напруга. Має значення також горизонтальний кут огляду (у більшості випадків дорівнює 120), за яким легше зрозуміти, як розмістити світлодіодну лінійку 220 вольт, робоча температура і діапазон зберігання. Останній зазвичай помітно ширше.

Серед базових параметрів також обов'язково зазначається тип світлодіодів, до найпоширеніших відносяться 2835 і 5730. Важливий параметр – спосіб фіксації, світлодіодна лінійка 220 вольт в цьому відношенні нітрохи не відрізняється від всіх інших варіантів. Тобто, для монтажу підійдуть пластикові тримачі, саморізи або ж термоскотч.

В залежності від конкретної моделі може варіюватися потужність – від 5 Вт на один метр до 25. Така різниця пояснюється просто: світлодіодна лінійка 220 вольт дає можливість організувати як просте рішення, так і використовувати інноваційні технології, включаючи самі останні розробки, що дозволяють на порядок посилити потік світла.

Подобрать по указанным параметрам светодиодную линейку 220 вольт не составит труда, но, чтобы понимать, какая покупка окажется оптимальной, необходимо разобраться, как именно будет использоваться конкретная модель. Решение этого вопроса поможет не тратить деньги на приобретение излишне мощной светодиодной линейки 220 вольт, особенно, если та нужна в первую очередь в декоративных целях. И совсем другое дело, что изделие будет выполнять роль аналога традиционной лампы. Если вы запутались и не знаете, какая именно вам нужна светодиодная линейка 220 вольт, просто проконсультируйтесь с продавцом. Цілком можливо, що він дасть потрібний і своєчасний рада.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner