537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лампи E14

Світлодіодні лампи E14 широко використовуються для створення якісного освітлення в приміщеннях будь-якого цільового призначення, як житлових, так і промислових. У порівнянні з попередницями, ці лампи мають більш високою енергоефективністю, надійністю та довшим терміном служби. Внаслідок цього сфера їх застосування не обмежується лише внутрішнім простором. Вони відмінно підходять для використання на вулиці, за умови їх установки в спеціальні прилади освітлення зі ступенем захисту від вологи IP67.

У нас ви можете купити світлодіодну лампу E14 відповідає певному стилю і дизайну. У нас ви зможете знайти моделі з різним кольором світіння: теплий білий, нейтральний білий і холодний білий. Завдяки цьому, а також універсальному білому кольорі корпусу моделей, такі лампи здатні забезпечити комфортний, приємний світло і підходять для будь-якого дизайнерського рішення.

не залежно від форми люстри або світильника, широкий асортимент лід лампочок E14, робить вибір моделі максимально простим. Крім того світлодіодні лампи E14 будь-якої форми (свічка, куля або грибок і т. д.) володіють широким кутом розсіювання і при цьому забезпечують плавне і рівномірне освітлення різних поверхонь.

Основними перевагами світлодіодної лампи E14 є економічність у споживанні електроенергії та повну відсутність мерехтіння світла. Вона також відрізняється слабким рівнем тепловиділення, завдяки чому така продукція є більш безпечною, в порівнянні з раніше застосовувалися варіантами. Купити світлодіодні лампи в інтернет магазині «КОМПОНЕНТ» просто і вигідно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner