537 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лампи G4

Світлодіодні лампи – це найперспективніший напрямок розвитку світлотехніки. Саме вони стали ефективною заміною всіх існуючих на сьогоднішній день електричних ламп, включаючи і енергозберігаючі. Однієї з різновидів LED ламп є світлодіодна лампа g4, аналог галогенною лампи потужністю 25 Вт для напруги 12В. Бічне розташування висновків та мінімальний діаметр корпусу, що становить лише 23-36 мм, що значно розширює область їх використання. Це і різні люстри і світильники, декоративне підсвічування меблів і приміщень. Для напруги 220В існують світлодіодні лампи g9. Їх висота складає всього лише 18-47 мм, що дозволяє використовувати їх як і світлодіодні лампи g4 для організації так званого «прихованого» освітлення, тобто встановлювати за капітелями, карнизами та іншими декоративними елементами, за якими звичайні лампи можуть не поміститися. Широкий кут освітлення, забезпечується лампами даного типу і досягає 360 градусів, став запорукою їх використання при створенні спеціального освітлення. Например, светодиодные лампы g4 купить стоит и в том случае, если возникла необходимость осветить лестничный пролет.

Как известно главными достоинствами LED ламп является экономичность и долговечность, но это далеко не все их преимущества. Их список довольно внушителен и включает ровный и яркий свет, отсутствие вредных веществ и необходимости в специальной утилизации, устойчивость к ударам и возможность использования в различных условиях, отсутствие мерцания, характерного галогенкам, и возможность подключения к аккумулятору. Высокий ресурс ламп такого типа обеспечивает использование в качестве источника света SMD светодиодов, а благодаря стабилизаторам напряжения светодиодные лампы g4 могут эксплуатироваться в сетях постоянного и переменного токов.

Единственным недостатком таких ламп является высокая цена, которая полностью компенсируется всеми вышеперечисленными достоинствами и продолжительным сроком эксплуатации, составляющим практически 10-12 лет, что полностью оправдывает материальные расходы на их приобретение.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner