537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лампи G9

Різновидом LED ламп є світлодіодна лампа g9, здатна замінити галогенну лампу потужністю 50Вт в різних люстри і світильники. Оснащена стандартним цоколем G9, вона ідеально підходить для точкової підсвічування стель, різних елементів меблів, вітрин кафе, ресторанів і торгових залів, забезпечуючи якісний рівень світла з високою, максимально природною передачею кольору. Надійність конструкції, стійкість до пошкоджень, миттєве включення і низьке енергоспоживання – це далеко не всі переваги світлодіодних ламп даного типу. В якості матеріалу для виготовлення радіаторів таких ламп використовується високоякісний алюміній, що забезпечує високу ступінь захисту від перегріву, підвищеної вологості і перепадів температур.

Як і всі LED джерела світла, світлодіодні лампи g9 не містять ртуті і не випромінюють ультрафіолет, забезпечують високий рівень передачі кольору і рівний світловий потік, залишається стабільним при напругах від 150 до 250 В. Але головною характеристикою, яка стала причиною їх постійно зростаючої популярності, є економічність, в дев'ять разів перевищує цей же показник для ламп розжарювання і в півтора рази для люмінесцентних. Популярність LED лампи зростає ще й у світлі постійного зростаючого прагнення до економії матеріальних засобів і природних ресурсів. І хоча вартість світлодіодних ламп може здатися трохи зависокою, всі інші їх гідності повністю компенсують цей недолік.

Светодиодные лампы g9 купить можно в любом специализированном магазине, предлагающем светотехнику и комплектующие к ней. Ресурс работы таких ламп составляет 50 тысяч часов, что избавит Вас от необходимости частых замен и, как следствие, дополнительных материальных затрат.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner