537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лампи GU10

Світлодіодні лампи GU10 досить швидко витіснили галогенні лампи з таким же типом цоколя. Причиною їх постійно зростаючої популярності став тривалий термін служби навіть в умовах безперервної експлуатації. Будучи ідеальною заміною енергоємних світильників, вони з успіхом використовуються для освітлення віталень, дитячих кімнат, спалень, офісів і квартир. Конструкція Led лампи GU10 дозволяє створювати спрямоване світіння і саме це стало причиною їх використання для створення акцентного світла. Наприклад, настільні лампи, світильники, прожектори і інших освітлювальних приладах. Світлодіодні лампи GU10 стануть ідеальним рішенням для кухні. З їх допомогою можна висвітлити робочі поверхні, раковини, шафи і т. д. Ще одним досить перспективним напрямком використання GU10 автомобілебудування. Світлодіодні лампи GU10 купити можна в тому випадку, коли необхідно замінити лампи сигнальних вогнів, приладової дошки або фар.

в порівнянні з галогенними лампами, GU10 мають ряд вагомих переваг і головне з них – це енергозбереження. Другим плюсом ламп цього типу, як і всіх інших світлодіодів, є відсутність нагрівання, що дозволяє встановлювати їх навіть в закритих просторах. Працюючи від мережі змінного струму напругою 220В, як і світлодіодні лампи MR16 вони забезпечують якісний м'який і комфортний світ з високою передачею кольору, що ідеально підходять для створення точеного, спрямованого освітлення, підсвічування окремих елементів меблів і інтер'єру. Для них характерна відсутність ефекту мерехтіння, ультрафіолетового та інфрачервоного світла і вмісту шкідливих речовин. Останнє значно зменшило витрати на їх утримання, оскільки на відміну від ламп денного світла, вони не вимагають спеціальної утилізації.

Как и все светодиоды, светодиодные лампы GU10 имеют ряд неоспоримых преимуществ. Это и минимальный расход электроэнергии, продолжительный срок службы, устойчивость к перепадам напряжения, механическим повреждениям и вибрациям. На сегодняшний день производители предлагают довольно широкий выбор ламп типа GU10, приобретая которые стоит убедиться, что он подходит к вашим осветительным приборам. Некоторые из них имеют свои особенности и это необходимо учитывать, делая выбор. Так, одни имеют функцию регулировки яркости, а некоторые устанавливаются в лампы оснащенные диммерами. Стоит отметить, что светодиодные лампы GU10 купить достаточно сложно, но решить эту проблему вам поможет наш интернет магазин. Только у нас представлен достаточно большой ассортимент ламп с самым разным цветом свечения.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner