537 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лампи GU10

Світлодіодні лампи GU10 досить швидко витіснили галогенні лампи з таким же типом цоколя. Причиною їх постійно зростаючої популярності став тривалий термін служби навіть в умовах безперервної експлуатації. Будучи ідеальною заміною енергоємних світильників, вони з успіхом використовуються для освітлення віталень, дитячих кімнат, спалень, офісів і квартир. Конструкція Led лампи GU10 дозволяє створювати спрямоване світіння і саме це стало причиною їх використання для створення акцентного світла. Наприклад, настільні лампи, світильники, прожектори і інших освітлювальних приладах. Світлодіодні лампи GU10 стануть ідеальним рішенням для кухні. З їх допомогою можна висвітлити робочі поверхні, раковини, шафи і т. д. Ще одним досить перспективним напрямком використання GU10 автомобілебудування. Світлодіодні лампи GU10 купити можна в тому випадку, коли необхідно замінити лампи сигнальних вогнів, приладової дошки або фар.

в порівнянні з галогенними лампами, GU10 мають ряд вагомих переваг і головне з них – це енергозбереження. Другим плюсом ламп цього типу, як і всіх інших світлодіодів, є відсутність нагрівання, що дозволяє встановлювати їх навіть в закритих просторах. Працюючи від мережі змінного струму напругою 220В, як і світлодіодні лампи MR16 вони забезпечують якісний м'який і комфортний світ з високою передачею кольору, що ідеально підходять для створення точеного, спрямованого освітлення, підсвічування окремих елементів меблів і інтер'єру. Для них характерна відсутність ефекту мерехтіння, ультрафіолетового та інфрачервоного світла і вмісту шкідливих речовин. Останнє значно зменшило витрати на їх утримання, оскільки на відміну від ламп денного світла, вони не вимагають спеціальної утилізації.

Как и все светодиоды, светодиодные лампы GU10 имеют ряд неоспоримых преимуществ. Это и минимальный расход электроэнергии, продолжительный срок службы, устойчивость к перепадам напряжения, механическим повреждениям и вибрациям. На сегодняшний день производители предлагают довольно широкий выбор ламп типа GU10, приобретая которые стоит убедиться, что он подходит к вашим осветительным приборам. Некоторые из них имеют свои особенности и это необходимо учитывать, делая выбор. Так, одни имеют функцию регулировки яркости, а некоторые устанавливаются в лампы оснащенные диммерами. Стоит отметить, что светодиодные лампы GU10 купить достаточно сложно, но решить эту проблему вам поможет наш интернет магазин. Только у нас представлен достаточно большой ассортимент ламп с самым разным цветом свечения.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner