537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні лампи T8

Світлодіодні лампи T8 – це нове покоління світлодіодів, яке прийшло на зміну люмінесцентним лампам, що використовуються у світильниках ЛСП, ЛВО, ЛПО та інших. Мають аналогічну форму і оснащені таким же типом цоколя (G13), вони легко встановлюються у вже наявні світильники. Замінити морально застарілі та небезпечні для навколишнього середовища люмінесцентні лампи і одержати більш якісне світло і значною економію матеріальних витрат дуже просто. Досить світлодіодні лампи Т8 купити, оформивши замовлення на доставку на нашому сайті.

Суттєва різниця між цими двома видами ламп практично позбавляє користувачів від необхідності довгих зважувань всіх «за» і «проти», зводячи процес вибору до підбору типу лампи. Так, на відміну люмінесцентних ламп, чиї втрати випромінюваного світла становлять близько 40-60%, їх led аналоги, за великим рахунком, не мають втрат і всі їх випромінювання йде на освітлення приміщень. Не варто забувати і про відсутність, характерної для інших видів ламп, пульсації, приємному і абсолютно нешкідливому для очей спектрі світіння і в цілому ряді інших позитивних факторів.

Не смотря на то, что светодиодные лампы Т8 несколько дороже всех остальных видов, продолжительный срок эксплуатации, достигающий при нормальных условиях двадцати лет, значительная экономия электроэнергии, отсутствие трат на их обслуживание, замену и утилизацию полностью компенсируют затраты на приобретение. Внешне светодиодные лампы Т8 являются точной копией своих люминесцентных аналогов, широко используемых на промышленных объектах и в учебных заведениях. Досягає практично 360 градусів кут світіння, кількох основних моделей, що відрізняються яскравістю створюваного світла, рівень якого залежить від кількості встановлених у них Led-елементів, зробили їх найбільш затребуваним на сьогоднішній день джерелом світла. І хоча для освітлення житлових приміщень лампи Т8 кілька не підходять, їх досить ефективно можна використовувати для освітлення побутових та підсобних приміщень, дач і гаражів.

Только в нашем интернет магазине светодиодные лампы Т8 купить можно значительно дешевле, чем у всех остальных продавцов. Предлагая своим клиентам товары от производителя, мы гарантируем качество, низкие цены и продолжительный срок службы. Сделать правильный выбор среди огромного количества ламп различных типов, размеров и цветов, вам помогут наши специалисты, а о качестве товаров побеспокоились лучшие мировые производители.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner