537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

У нашому інтернет-магазині зібраний  широкий асортимент світлодіодної продукції виробництва Foton. Світлодіодне освітлення призначений як для створення основного освітлення в будинках, офісах на вулицях і площах, так і для створення оригінальних видів підсвічувань, декорів. У нас реализуеться найширший асортимент різної світлодіодної продукції, а саме: світлодіодна стрічка, світлодіодні модулі, світлодіодні світильники, світлодіодні прожектори, світлодіодні світильники, світлодіодні світильники, світлодіодні лампи та світлодіодні  лампи для автомобілів. Так само в асортименті є сверхяркие і SMD світлодіоди і різноманітне обладнання для їх підключення і використання.

Світлодіодні (led) модулі або кластери - це рішення для освітлення та декоративного підсвічування рекламних об'єктів, фасадів будівель, інтер'єрів житлових і громадських приміщень, садово-парковому і ландшафтному дизайні.

Світлодіодні прожектори служать для освітлення вулиць, парковок, площ, виробничих територій, тунелів, стоянок, для внутрішнього освітлення торгових центрів, виробничих цехів, складів, використовуються при влаштуванні декоративного освітлення.

Світлодіодні лампи являють собою вібро і ударостійким конструкцію. Світлодіодні лампи  абсолютно нешкідливі для людини. Термін служби світлодіодних ламп досягає 50 000 годин а їх енергоспоживання дуже низьке, що дозволяє економити кошти.

Ми запрошуємо всіх ознайомитися з нашою продукцією. Висока якість і надійність світлодіодної продукції не дасть вам засумувати. Ми будемо раді співпраці з нашими клієнтами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner