537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Вбудовувані світильники

Вбудовувані світильники – це світильники, корпус яких частково або повністю схований за підвісною (натяжним) стелею або меблевому фасаді. На сьогоднішній день такі світильники надзвичайно популярні і широко застосовуються в торгових, комерційних та житлових приміщеннях.

Переваги вбудованих світильників:

  • Прихована установка. Такі світильники практично не виступають відносно площини стелі і не псують інтер'єр приміщення.
  • Простота монтажу. Точкові світильники дуже просто встановлюються в стелі з гіпсокартону, пластику або натяжні стелі за рахунок спеціальної системи пружинних кріплень
  • Відсутність перегріву. Прихована установка дозволяє зробити в корпусі велика кількість вентиляційних отворів, що забезпечує ефективне відведення тепла від лампи або світлодіоди.
  • Велика кількість моделей. На сьогоднішній день ви можете купити вбудовані світильники самих різних моделей і дизайнів/

Вбудовувані світильники діляться на дві великі групи:

Точкові світильники використовуються для спрямованої або загальної підсвічування, в них використовується тільки одне джерело світла (лампа, сверхяркий світлодіод або одна група світлодіодів). Точкові світильники бувають:

  • Поворотні («риб'ячий очей»). В таких світильниках цоколь з лампою може обертатися для того, щоб направити світловий потік в потрібне вам місце.
  • Неповоротні. В таких світильниках лампа зафіксована і світить просто вниз, застосовуються, коли потрібно забезпечити рівномірне освітлення приміщення.

Растрові і опалові світильники– мають переважно квадратну форму, призначені для освітлювання, в якості джерела світла використовуються люмінесцентні лампи або світлодіодні стрічки.

Растрові світильники комплектуються відбиває і розсіює ґратами. Опалові мають матову кришку, яка приховує лампи або світлодіодну стрічку купити і максимально рівномірно розподіляє світловий потік.

Такі світильники найбільш часто використовуються в магазинах, офісах, складах і т. д. мала висота дозволяє монтувати його практично в будь-підвісна стеля. Найбільш поширена модель має відповідні розміри стандартної клітинці підвісної стелі системи Армстронга, що дозволяє максимально швидко і просто встановити такі квадратні точкові світильники.

Ще одним відгалуженням вбудовуваних світильників є вбудовані грунтові світильники, що встановлюються в тротуарне покриття або грунт. Такі світильники мають високу ступінь пило-вологозахисту, міцний корпус, в них використовується міцне скло (іноді загартоване).

Джерела світла

Традиційно вбудовувані світильники комплектувалися люмінесцентними та галогенними лампами, але на сьогоднішній день оптимальним вибором стануть вбудовані світлодіодні світильники. Вони істотно перевершують лампи по терміну служби, надійності і економічності. Всі світильники, які розраховані на люмінесцентні і галогенні лампи можна переобладнати під світлодіодні. Ця модернізація вимагає зовсім невеликої кількості матеріальних витрат і легко виконується за допомогою комплектів переобладнання або окремих блоків живлення зі світлодіодною стрічкою.

Вбудовувані світильники за відмінною ціною foton.ua

Наш інтернет магазин пропонує купити вбудовані світлодіодні світильники за відмінною ціною, що на сайті ви знайдете:

  • Растрові світильники для Армстронга;
  • Опалові вбудовувані світильники для Армстронга;
  • Комплекти переобладнання для вбудованих круглих і квадратних світильників.

Встраиваемые светильники купить, также на сайте вы можете увидеть широкий ассортимент светодиодной продукции, устройства питания, управления, средства подключения. Мы предлагаем отличные цены, вся продукция имеет высокое качество и на нее предоставляется гарантия, быстро доставим ваш заказ в любой населённый пункт Украины.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner