537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні модулі 12В

Будь світлодіодний модуль представляє собою конструкцію, до складу якої входить один або більше «лампочок»-світлодіодів, розміщених на спец платі.
Як правило, число світлодіодів буває не більше дванадцяти. Найбільший світлодіод, що можна брати для модуля, діаметрально не перевищує півтора сантиметрів, а найменший – п'яти міліметрів. Матеріал підкладки – тонкий алюміній. Крім світлодіодів на підкладку монтуються і обмежують струм резистори, які живлять драйвери тощо
Світлодіодні модулі виготовляються на основі світлодіодів, чия потужність може досягати 3000 мКд. При цьому вони можуть йти з лінзою, яка має кут розсіювання в діапазоні 90 - 120 град., або без неї.
Крім того, вирізняються такі світлові джерела і конфігурацією корпусу: світлодіодний модуль квадратний і світлодіодний модуль круглий розраховані на чотири світлодіода, прямокутний - може включати до п'яти світлодіодів. Існують ще і повнокольорові модулі RGB.
LED-модулі, які призначені для використання у вуличних умовах, заливаються різного роду компаундами, найчастіше на основі епоксидки. Таким чином запобігається несприятливий пилове і влажностное вплив. Монтуються світлодіодні модулі 5730 (як і будь-які інші) досить просто за рахунок своєї легкості, кріпиться майже до будь-яких типів поверхні за допомогою 2-стороннього скотчу, клею або саморізів.
Майте на увазі більшість подібних джерел освітлення – це світлодіодні модулі 12 вольт, тобто мають украй малу напругу. Тому слід враховувати, що світлодіодний модуль 12 вольт купити розумно тільки разом з блоком живлення, покликаним забезпечувати безперервність функціонування виробу.
Саме блок перетворює стандартні 220 вольт напруги електромережі необхідні на виході дванадцять вольт. Слід також пам'ятати, що до блоку можна підключити led модулі p10 12 вольт такої кількості, при якому їх загальна потужність не буде перевищувати 30 Вт. Так само, як і самі світлодіодні модулі, що живлять блоки також можуть бути герметичними (предназначающимися для вуличного застосування) і не герметичними, використовуються тільки всередині будівель.
Конструктивно світлодіодні модулі  не мають складних елементів, що не вимагають наявності допкрепления і проводки, щоб їх установка проводилася максимально просто.
Переваги покупки і використання світлодіодних модулів.
Модулі на світлодіодах стають по-справжньому вигідним грошовим вкладенням, оскільки мають безліч експлуатаційних преимущекств:

їх відрізняє відчутна економічність, так як вони споживають разів у десять менше електроенергії, ніж інші види освітлювальних джерел;

їм властива висока колірна і светопередающая здатність;
заслуговує згадки екологічність і безпека світлодіодних модулів ip65, при виготовленні яких не використовується яких-небудь шкідливих для здоров'я та природи компонентів;
простота і оперативність установки;

малі габарити при відмінній яскравості і потужності освітлення;

чистота кольору, вміння світити під різними кутами, можливість задавання необхідної яскравості, знижена інерційність;
знижене тепловиділення;

тривалість терміну служби - до 100 тисяч годин;
стійкість до вібрацій;

міцність, вологостійкість і герметичність.

Завидна механічна стійкість світлодіодних модулів smd 2835, як і світлодіодних модулів 5050, досягається за рахунок вилучення з конструктиву звичної раніше колби із скла, завдяки чому також знижуються витрати з експлуатаційного обслуговування.
12-вольтової (але не більше ніж тридцативольтовое) напруга дозволяє використовувати світлодіоди в світильниках і інших конструкціях, які встановлюються в приміщеннях з підвищеною вологістю, завдяки чому ризик ураження електрострумом стає мінімальним.
Технічні характеристики дозволяють використовувати світлодіодні модулі в басейнах і акваріумах прямо у воді, проте, слід враховувати, що волога є причиною корозії для самого конструктиву світлодіодів.
В числе преимущественных отличительных черт подсветки на светодиодах следует выделить то обстоятельство, что она способна передавать чистоту цвета. Хотите получить зеленый цвет – будет вам истинно зеленый, а не какой-нибудь салатовый или иной оттенок.
Светодиодные ленты – те же самые лед-модули, отдельные светодиоды в коих расположены в линию. Используемые для их создания светодиоды различаются по параметрам яркости свечения и углу его направленности. Подобные светодиодные модули р10 также используются для организации освещения внутри и снаружи зданий.
Підключивши ж світлодіоди до контролерів, ви можете отримати цікаві світлові ефекти, начебто мигання, набігаючої хвилі, феєрверку і т. д.
Де використовують LED-модулі 12 Вольт?
Сфера застосування світлодіодів і освітлення на їх основі по-справжньому широка. Світлодіодні модулі osram і інші рік від року все впевненіше витісняють неонове підсвічування і створювану на основі ламп наколювання.
Модули светодиодные, smd5050 весьма активно применяют для яркого и эффектного освещения стилайтов, световых карнизов и иных изделий из сферы внутренней и наружной рекламы, городских архитектурных и ландшафтных решениях.
При помощи led модулей  украшаются парки, общественные зоны отдыха, госздания. Кроме того, все чаще модули светодиодные и иных производителей применяются для дизайна загородных домов, как ландшафтного, так и внутреннего.
smd Світлодіодні модулі 3528 успішно застосовуються в інтер'єрі, виступаючи в якості корисного декоративного елемента. Будучи вбудованою в меблі, світлодіодна підсвітка буває абсолютно пожежобезпечною і високонадійної.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner