537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні годинник

Світлодіодні технології або технології LED існують вже досить давно, але саме в наш час вони розвиваються особливо бурхливо.  Світлодіоди застосовуються в самих різних областях електроніки   від всіляких індикаторів до освітлювальних приладів   як декоративних (наприклад, гірлянди, дюралайт, світловий дощ), так і звичайних (світильників і енергозберігаючих ламп).

Але основною сферою застосування технології LED є прилади, де потрібні прості і дешеві дисплеї. Світлодіодні дисплеї дуже зручні для самих різних приладів, що видають інформацію в цифровому вигляді, і в тому числі, звичайно, для годин.

Звичайні світлодіодні годинник   настільні, настінні, вуличні, наручні   всім добре відомі. У них є маса переваг. Вони не бояться вологи, пилу, ударів, перепаду температур, а крім того, споживають дуже мало електроенергії. Тому вони можуть працювати від мініатюрних батарейок і самі бувають виключно компактними.

Однак це ще не все.

Світлодіодна технологія виготовлення годинників відкриває найширші можливості для дизайнерської фантазії. А значить, годинники LED можуть мати саму оригінальну форму.

Найбільш звична форма діодних годин   це круглий, овальний або прямокутний дисплей, на якому немає нічого, крім цифр. І самі такі годинники зазвичай позбавлені будь-яких надмірностей. Досить декількох кнопок на корпусі, з допомогою яких на екран виводяться відомості про час і дату і відбувається налаштування.

А в настільних і настінних світлодіодних годинах фантазія дизайнера не обмежена взагалі нічим   навіть розмірами. Є годинник-кубики, годинник-лампочки, годинник-світильники, годинник-дзеркала. Мікросхеми та батарейки таких годин мініатюрні, а світлодіодні дисплеї можна вмонтувати практично в будь-яку конструкцію.

Купити led годинник можна в інтернет-магазині "Компонент" по відмінним цінами, доставка і гарантія від магазину Вас приємно порадують.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner