537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Портативні зволожувачі повітря

В період опалювального сезону повітря в квартирах і офісах стає дуже сухим. І щоб зробити його комфортним для дихання, багато купують зволожувачі повітря. Вони бувають різними по дизайну, функціоналу і вартості. Якщо ви не наважуєтеся на купівлю стандартного побутового зволожувача, подумайте про альтернативному варіанті, адже існують і портативні моделі таких приладів. Їх пристрій дуже простий, вартість – в рази менше, а ефект майже той самий, різниця лише в масштабах.
Енергію для роботи портативний зволожувач повітря бере від usb порту вашого комп'ютера або ноутбука. Принцип його роботи досить простий: цей ультразвуковий прилад перетворює в холодний пар воду із звичайної пластикової пляшки. Від користувача такого гаджета потрібно мінімальний набір дій: підключити прилад до джерела живлення, зафіксувати його на пляшці з чистою водою (в залежності від функсионала) і натиснути на кнопку включення. Вже через кілька хвилин повітря в приміщенні стане більш вологим і приємним.
Крім дихання, зволожений таким способом повітря сприятливо впливає і на шкіру людини. Рекомендується людям зі схильністю до алергії.
Компактність такого девайса не дозволяє зволожувати повітря в просторих приміщеннях, він скоріше призначений для створення мікроклімату користувача конкретного робочого місця: радіус його дії – не більше 10 м?. Ось чому ці прилади нерідко купують в якості офісного обладнання: взимку – рятуючись від надмірно сухого повітря, влітку – для створення комфортних умов в кондиціонованому приміщенні. Нерідко купують портативні зволожувачі і для невеликих спалень, дитячих кімнат і навіть для автомобіля (деякі моделі можуть працювати від прикурювача).
Наличие керамической мембраны, световой индикации и переходника для электрической розетки делает увлажнители более практичными и удобными в эксплуатации, однако это соответственно сказывается и на цене изделия.
Купить USB увлажнитель можно в интернет-магазине "Компонент".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner