537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Інші аксесуари

Особливою популярністю останнім часом почали користуватися світлодіодні аксесуари. Їх популярність зростає не тільки тому, що це красиво і оригінально, це ще і зручно, дешево і практично. Світлодіодні аксесуари як світлодіодні гірлянди не тільки доповнюють інтер'єр, але і створюють додатковий затишок, будучи додатковим джерелом світла. Одним з таких аксесуарів, широко використовуються в якості освітлювального і в теж час декоративного елемента, є світлодіодний куля. Світлодіодний куля широко застосовують в тих місцях, де необхідно створити затишну атмосферу і в теж час забезпечити достатній рівень освітлення. Він являє собою корпус з високоміцного пластику, живлення якого здійснюється від зовнішнього блоку або трьох батарейок типу АА. Такий світильник простий і зручний у використанні, а широка колірна гамма і досить тривалий період роботи в автономному режимі роблять його просто незамінним.

Другим за популярністю аксесуаром є світлодіодна насадка для душу, яка крім своєї основної функції – визначення температурного режиму води, забезпечує декоративну підсвітку струменя. Підключається така насадка до стандартного шланга без будь-яких перехідників і працює в автономному режимі. В головку душа вмонтовані світлодіоди, які включаються мікроконтролером, а вбудований термодатчик визначає температуру води і, відповідно, контролює колір світіння. Так при 10-25 градусах струмінь підсвічується синім кольором, при 26-35 градусах – зеленым, а при температуре выше 36 градусов – красным. Светодиодная насадка для душа практична и удобна в использовании, к тому же «окрашенная» струя воды очень красиво и оригинально смотрится.

Еще одним достаточно популярным аксессуаром для дома являются светодиодные подставки. Сфера их применения достаточно широка и разнообразна. Это и подставки под столовые приборы (тарелки, стаканы, чашки и т.д.), под мобильные телефоны, вазы для цветов, охлаждающие подставки под бутылки и многое другое. Все они поставляются в комплекте с зарядным устройством и способны работать в автономном режиме от 6 до 12 часов. Некоторые из них, например, ведерки для льда оснащаются специальными сенсорными кнопками, позволяющими изменять цвет и уровень свечения. С помощью светодиодных подставок вы сможете создать романтическую атмосферу дома или использовать их для привлечения посетителей в бар, кафе, ресторан, организовав подсветку необходимых мест в интерьере. Кроме того они лишат вас необходимости судорожно искать привычные вещи, например, мобильный во время звонка. Светящаяся подставка под мобильный телефон подскажет его местонахождение. Все эти мелочи сделают ваш дом или офис еще более уютными, а жизнь ярче и красочней.

В нашем магазине Вы можете купить светодиодные аксессуары с быстрой доставкой в Киев, Харьков, Днепропетровск, Одессу, Львов, Донецк.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner