537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Профіль для світлодіодних стрічок

Для втілення дизайнерських і технічних рішень застосовують алюмінієвий профіль. За допомогою нього можна сконструювати освітлювальні конструкції, а також забезпечити тривалий термін використання світлодіодної стрічки.

Не тільки світлодіодна стрічка є одним з компонентів організації освітлення в світлодіодному профілі. Для здійснення над'яскравого освітлення led профіль можна встановити світлодіоди потужністю від 1 до 5 Вт. Такі світлодіоди, найчастіше, використовують в підсвічуванні ювелірних вітрин, а профільні конструкції виконують відведення зайвої маси тепла від джерел світла.

По своїй конструкції світлодіодні профілі мають різні варіанти, що дозволяє застосовувати їх в різних проектах. Серед популярних видів led профілю виділяють:

  • Накладної профіль. Монтаж даного конструктивного вироби здійснюють на поверхнях, таких як стіна, стеля, кухонний шафа, полиця і т. д.
  • Вбудовуваний (врізний) профіль. Установка такого різновиду являє собою приховану установку, в яку поверхню. Для монтажу такої конструкції необхідно поглиблення в місці установки. Таким чином, розміщення алюмінієвого профілю в заздалегідь підготовленому пазі, дозволяє організувати приховане підсвічування, що нині дуже популярно. Такий профіль для світлодіодної стрічки застосовують найчастіше для встановлення світлодіодного підсвічування в підлозі, на стіні, в меблевій підсвічуванню і т. д.
  • Кутовий профіль. Конструкція даного led профілю передбачає розташування в ньому джерела світла з кутом світіння 45° градусів відносно площини розміщення. Така особливість дозволяє направити світіння під певним кутом. Даний світлодіодний профіль застосовують в кухонного та меблевої підсвічуванню і т. д.
  • Круглий профіль. Такий профіль виконаний у відповідній формі з поглибленням для світлодіодної стрічки. Він є популярним в інноваційних дизайнерських проектах, а також широко застосовується для конструкції підвісних світильників.
  • Універсальний профіль. Способи встановлення таких профілів не обмежені. Їх конструктивне виконання дозволяє виконати установку під різними кутами.
  • Радіаторний профіль. Основна функція – відведення тепла від джерела світла. Такий led профіль має широку основу для розміщення світлодіодного джерела світла і ребра відводу тепла. Чим більше ребер, тим більше площину, в свою чергу краще тепловідвід.

Для сохранения конструкции и предотвращения коррозии, качественный led профиль для led ленты должен иметь анодное покрытие. Такое, покрытие позволяет с легкостью применять профиль в местах с повышенной влажностью, а срок службы и первоначальный вид сохранится на долгие годы. Анодированный светодиодный профиль купить в интернет-магазине "Компонент" можно любой формы и в необходимом количестве.

Для оформлення світлодіодного профілю використовують кришку (розсіювач), заглушки, кріплення. Розсіювач для профілю виготовляється з пластику або полікарбонату і має прозору або матову структуру. Також можна зустріти призматичний розсіювач. Найбільш практичним і популярним є застосування матовою кришки, так як через неї не видно світлодіодну стрічку та інших монтажних пристосувань. Також, світіння через розсіювач, здається трохи м'якше, втрата світлового потоку складає всього до 7%.

Заглушки служат для аккуратного завершения краев светодиодного профиля. Они могут иметь отверстия для подключения проводов, и крепятся к профилю с помощью защелок.

Монтаж профиля для светодиодной ленты можно осуществить как с применением креплений, так и без них. С помощью креплений монтаж выполняется качественно, а сохранность профиля обеспечена.

Не смотря на то, что в интернет-магазине "Компонент" светодиодный профиль цена указана за один метр, купить его можно длинной 2 метра, так как такая длина является базовой.

Здійснюємо доставку у будь-яке місто країни (Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Житомир), своєчасність гарантуємо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner