537 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Интернет магазин "Компонент"

RGB Контролери

RGB контролери для управління світлодіодною стрічкою

Управління світлодіодною стрічкою RGB можливо тільки з застосуванням RGB контролера. Дані пристрої призначені для злиття трьох основних кольорів світіння (червоний, зелений, синій), для утворення різних відтінків, а також для керування яскравістю і швидкістю режимів.

З допомогою контролерів можна керувати такими типами світлодіодних стрічок як RGB, RGBW, Multi White та інші. Різниця в кількості керуючих каналів і типом підключення.

У світлодіодному підсвічуванню часто використовують RGB контролер. Його застосовують для рекламних конструкцій, для управління різнокольоровою підсвіткою, використовують у системі розумного будинку.

Види RGB контролерів

В асортименті інтернет-магазину «Компонент» налічується безліч різновидів контролерів для управління світлодіодною стрічкою. Дані різновиди виходять з функціональних здібностей і можливостей контролерів.

За типом управління:

  • радіо управління;
  • інфрачервоні управління;
  • ручне управління.

Управління з допомогою радіопередачі сигналу дає можливість на відстані від 20 до 40 метрів керувати світлодіодним стрічкою. При цьому стіни або інші споруди не будуть в цьому перешкоджати. Світлодіодний контролер з радіо управлінням має пульт різних конфігурацій. Самий простий в управлінні вважається пульт з кнопками більш сучасний – сенсорний пульт, крім цього є пульти поєднують сенсор для вибору кольору і кнопки для керування режимами.

Світлодіодний RGB контролер з пультом, який має інфрачервоний порт, що використовуються для управління на близьких відстанях від 2-х до 10-ти метрів. Також, для управління інфрачервоним передавачем сигналу використовується пряма видимість блоку контролера.

Контролери з ручним управлінням не передбачають дистанційного пульта. Управління здійснюється безпосередньо на корпусі блоку контролера за допомогою декількох кнопок.

Крім даних типів контролерів, на сьогоднішній день популярними є wi-fi контролери. Управління пристроєм здійснюється за допомогою смартфона або планшета.

За можливостями управління і конфігурації контролери також мають різновиди і застосовуються в наступних ситуаціях:

  • Для підключення RGB стрічки. Застосовується трьохканальний контролер. Має 4-х контактний слот для підключення світлодіодної стрічки.
  • Для підключення RGB+W стрічки. Налічує четырехканальное управління, і разом з цим має 5-ти контактний слот для підключення.
  • Для управління стрічкою Multi White або two color. Для підключення використовується двоканальний блок управління.
  • Для керування адресною стрічкою. Застосовується блок контролера для 3-х контактного підключення, де крім контактів «+» і «-» розташований керуючий канал.

Підключення контролера RGB

Щоб виконати монтаж різнобарвною світлодіодним підсвічування, необхідна RGB стрічка RGB контролер, але і звичайно блок живлення 12В. Сукупна потужність всій протяжності світлодіодної стрічки не повинна перевищувати потужність контролера.

Перед тим як приступити до підключення керуючого пристрою з стрічкою, необхідно вивчити можливу схему монтажу і перевірити її на працездатність. У разі підключення великої кількості led стрічки, необхідно дотримуватися дублювання харчування по всій ділянці кожні 5 метрів. Також, якщо загальна потужність RGB стрічки перевищує потужність контролера, то необхідно включити в схему монтажу RGB підсилювачі. Це допоможе збільшити потужність контролера і підключити додаткову кількість світлодіодної стрічки до RGB контролера.

При монтажі важливо дотримуватись полярності при підключенні і не допускати зіткнення RGB контактних доріжок. Якщо це станеться, то в місці замикання колір світіння буде відрізнятися.

Установка всіх компонентів RGB підсвітки виконується приховано, і користувач може побачити тільки світіння самої стрічки. При цьому не допускається монтувати пристрої живлення і керування без подальшого доступу.

Управління світлодіодною стрічкою

Для перемикання режимів світіння використовується світлодіодний пульт, на якому розміщені кнопки або сенсори. За що відповідає кожна кнопка, можна ознайомитись в інструкції до RGB контролеру. У багатьох пультах присутній сенсорне кільце з різними кольорами, вони призначені для плавного зміни колірної гами. За перемикання режимів мерехтіння відповідають 2 – 4 кнопки.

Важливо знати, що кожен контролер має як статичні режими, так і динамічні режими. У статичних можливе керування яскравістю, а в динамічних можна регулювати швидкість мерехтіння. Найчастіше це ступеневе регулювання.

Автоматичне керування підсвічуванням також можливе з допомогою аудіо контролера, він вловлює звуки і реагує на них светоизлучением.

Для того щоб RGB купити контролер і підключити світлодіодну стрічку, не потрібно певних навичок. Наші фахівці дохідливо нададуть інформацію про підключення і подальшому обслуговуванні. Своєчасна доставка в Київ, Харків, Одесу, Львів, Рівне, Суми, Житомир, Дніпро, Миколаїв та інші міста. Гарантійне обслуговування протягом 12 місяців. Стабільна робота пристроїв і простота в експлуатації порадують всіх наших покупців. З нами керування світлом стало набагато доступніше і простіше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner