537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

RGB Контролери

RGB контролери для управління світлодіодною стрічкою

Управління світлодіодною стрічкою RGB можливо тільки з застосуванням RGB контролера. Дані пристрої призначені для злиття трьох основних кольорів світіння (червоний, зелений, синій), для утворення різних відтінків, а також для керування яскравістю і швидкістю режимів.

З допомогою контролерів можна керувати такими типами світлодіодних стрічок як RGB, RGBW, Multi White та інші. Різниця в кількості керуючих каналів і типом підключення.

У світлодіодному підсвічуванню часто використовують RGB контролер. Його застосовують для рекламних конструкцій, для управління різнокольоровою підсвіткою, використовують у системі розумного будинку.

Види RGB контролерів

В асортименті інтернет-магазину «Компонент» налічується безліч різновидів контролерів для управління світлодіодною стрічкою. Дані різновиди виходять з функціональних здібностей і можливостей контролерів.

За типом управління:

  • радіо управління;
  • інфрачервоні управління;
  • ручне управління.

Управління з допомогою радіопередачі сигналу дає можливість на відстані від 20 до 40 метрів керувати світлодіодним стрічкою. При цьому стіни або інші споруди не будуть в цьому перешкоджати. Світлодіодний контролер з радіо управлінням має пульт різних конфігурацій. Самий простий в управлінні вважається пульт з кнопками більш сучасний – сенсорний пульт, крім цього є пульти поєднують сенсор для вибору кольору і кнопки для керування режимами.

Світлодіодний RGB контролер з пультом, який має інфрачервоний порт, що використовуються для управління на близьких відстанях від 2-х до 10-ти метрів. Також, для управління інфрачервоним передавачем сигналу використовується пряма видимість блоку контролера.

Контролери з ручним управлінням не передбачають дистанційного пульта. Управління здійснюється безпосередньо на корпусі блоку контролера за допомогою декількох кнопок.

Крім даних типів контролерів, на сьогоднішній день популярними є wi-fi контролери. Управління пристроєм здійснюється за допомогою смартфона або планшета.

За можливостями управління і конфігурації контролери також мають різновиди і застосовуються в наступних ситуаціях:

  • Для підключення RGB стрічки. Застосовується трьохканальний контролер. Має 4-х контактний слот для підключення світлодіодної стрічки.
  • Для підключення RGB+W стрічки. Налічує четырехканальное управління, і разом з цим має 5-ти контактний слот для підключення.
  • Для управління стрічкою Multi White або two color. Для підключення використовується двоканальний блок управління.
  • Для керування адресною стрічкою. Застосовується блок контролера для 3-х контактного підключення, де крім контактів «+» і «-» розташований керуючий канал.

Підключення контролера RGB

Щоб виконати монтаж різнобарвною світлодіодним підсвічування, необхідна RGB стрічка RGB контролер, але і звичайно блок живлення 12В. Сукупна потужність всій протяжності світлодіодної стрічки не повинна перевищувати потужність контролера.

Перед тим як приступити до підключення керуючого пристрою з стрічкою, необхідно вивчити можливу схему монтажу і перевірити її на працездатність. У разі підключення великої кількості led стрічки, необхідно дотримуватися дублювання харчування по всій ділянці кожні 5 метрів. Також, якщо загальна потужність RGB стрічки перевищує потужність контролера, то необхідно включити в схему монтажу RGB підсилювачі. Це допоможе збільшити потужність контролера і підключити додаткову кількість світлодіодної стрічки до RGB контролера.

При монтажі важливо дотримуватись полярності при підключенні і не допускати зіткнення RGB контактних доріжок. Якщо це станеться, то в місці замикання колір світіння буде відрізнятися.

Установка всіх компонентів RGB підсвітки виконується приховано, і користувач може побачити тільки світіння самої стрічки. При цьому не допускається монтувати пристрої живлення і керування без подальшого доступу.

Управління світлодіодною стрічкою

Для перемикання режимів світіння використовується світлодіодний пульт, на якому розміщені кнопки або сенсори. За що відповідає кожна кнопка, можна ознайомитись в інструкції до RGB контролеру. У багатьох пультах присутній сенсорне кільце з різними кольорами, вони призначені для плавного зміни колірної гами. За перемикання режимів мерехтіння відповідають 2 – 4 кнопки.

Важливо знати, що кожен контролер має як статичні режими, так і динамічні режими. У статичних можливе керування яскравістю, а в динамічних можна регулювати швидкість мерехтіння. Найчастіше це ступеневе регулювання.

Автоматичне керування підсвічуванням також можливе з допомогою аудіо контролера, він вловлює звуки і реагує на них светоизлучением.

Для того щоб RGB купити контролер і підключити світлодіодну стрічку, не потрібно певних навичок. Наші фахівці дохідливо нададуть інформацію про підключення і подальшому обслуговуванні. Своєчасна доставка в Київ, Харків, Одесу, Львів, Рівне, Суми, Житомир, Дніпро, Миколаїв та інші міста. Гарантійне обслуговування протягом 12 місяців. Стабільна робота пристроїв і простота в експлуатації порадують всіх наших покупців. З нами керування світлом стало набагато доступніше і простіше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner