537 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Интернет магазин "Компонент"

Лінзи для світлодіодів

Лінзи для світлодіодів призначені для того, щоб працювати спільно зі світлодіодом, рівномірно розподіляючи світловий потік в навколишньому просторі. Вони дозволяють сформувати потрібну діаграму розсіювання світла, створюючи рівну пляма засвічення з чітким колом світла. Завдяки використанню лінз, які акумулюють і збирають світло LED підвищується ефективність світлодіодного освітлення. Оптика для світлодіодних джерел світла, у свою чергу, випускається як для одиночних світлодіодів, так і у виконанні для їх груп – блокові лінзи. Групи лінз компонуються враховуючи форми освітлювальних приладів та кількість змонтованих світлодіодів. В залежності від призначення освітлювального приладу, випускаються лінзи з більш широким дисперсійним кутом для світильників вуличного освітлення, а також LED лінзи для підсвічування.

Завдання оптичної системи, що використовується в парі з світлодіодом - як можна більш раціонально розподілити світловий потік у просторі. Правильно підібрана оптика дозволяє істотно збільшити щільність світлового потоку діода і більш точно пристосувати його роботу для розв'язуваної технічної задачі. На сьогоднішній день представлені на ринку оптичні системи охоплюють досить широкий спектр застосування світлодіода: від точкової індикації до приладів основного освітлення. Притому, оптика дозволяє вибудувати не тільки кругової, але і протяжний еліптичний фронт випромінювання.

Оптика монтується на світлодіод або групу світлодіодів. Правильно підібрана оптика для світлодіодів дозволяє істотно збільшити щільність світлового потоку діода і більш точно пристосувати його роботу для розв'язуваної технічної задачі.

В інтернет-магазині "Компонент" ви можете придбати лінзи, призначені для формування діаграми спрямованості  світлодіодів. Ширина формованого лінзою пучка світла — від 10 до 90°, залежно від моделі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner