537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Лінзи для світлодіодів

Лінзи для світлодіодів призначені для того, щоб працювати спільно зі світлодіодом, рівномірно розподіляючи світловий потік в навколишньому просторі. Вони дозволяють сформувати потрібну діаграму розсіювання світла, створюючи рівну пляма засвічення з чітким колом світла. Завдяки використанню лінз, які акумулюють і збирають світло LED підвищується ефективність світлодіодного освітлення. Оптика для світлодіодних джерел світла, у свою чергу, випускається як для одиночних світлодіодів, так і у виконанні для їх груп – блокові лінзи. Групи лінз компонуються враховуючи форми освітлювальних приладів та кількість змонтованих світлодіодів. В залежності від призначення освітлювального приладу, випускаються лінзи з більш широким дисперсійним кутом для світильників вуличного освітлення, а також LED лінзи для підсвічування.

Завдання оптичної системи, що використовується в парі з світлодіодом - як можна більш раціонально розподілити світловий потік у просторі. Правильно підібрана оптика дозволяє істотно збільшити щільність світлового потоку діода і більш точно пристосувати його роботу для розв'язуваної технічної задачі. На сьогоднішній день представлені на ринку оптичні системи охоплюють досить широкий спектр застосування світлодіода: від точкової індикації до приладів основного освітлення. Притому, оптика дозволяє вибудувати не тільки кругової, але і протяжний еліптичний фронт випромінювання.

Оптика монтується на світлодіод або групу світлодіодів. Правильно підібрана оптика для світлодіодів дозволяє істотно збільшити щільність світлового потоку діода і більш точно пристосувати його роботу для розв'язуваної технічної задачі.

В інтернет-магазині "Компонент" ви можете придбати лінзи, призначені для формування діаграми спрямованості  світлодіодів. Ширина формованого лінзою пучка світла — від 10 до 90°, залежно від моделі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner