537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіоди – це мініатюрні напівпровідникові джерела світла, що забезпечують оптичне випромінювання при переході через них електричного струму. Для їх виготовлення застосовуються різні за хімічним складом напівпровідникові матеріали, які і визначають колір, потужність, яскравість, і інші параметри світіння. Колір світлодіода може бути білим, червоним, синім, жовтим, пурпурним, фіолетовим, інфрачервоним та ультрафіолетовим. Для їх установки застосовується автоматичний поверхневий монтаж, оскільки конструкція світлодіодів дозволяє обходитися без додаткового складання і пайки. 

Світлодіоди поділяються за кількістю кристалів в одному корпусі, кольору та потужності випромінювання, способу установки, розмірами т. д. Найбільш часто використовуваними є світлодіоди в циліндричному корпусі, але зустрічаються вони і в квадратних і прямокутних корпусах. Це можуть бути одно - і багатокристальні конструкції. Багатокристальні застосовуються для підсвічування моніторів, світлодіодних екранів, в якості індикаторів і т. д. найрідкісніші - чотирьохкольорові, використовувані для створення білого світу CRI якості.

Всі світлодіоди поділяються на три основні групи: вивідні, сверхяркие і SMD. Вивідні використовуються для поверхневого монтажу і відрізняються за формою, кольором, розмірами і типом лінзи. Область застосування вивідних світлодіодів досить широка. Так, наприклад, овальні найчастіше використовуються для підсвічування дорожніх знаків і покажчиків, квадратні і прямокутні в побутовій техніці, світлодіоди з підвищеною яскравістю типу «піранья» використовуються при створенні реклами, підсвічування вітрин, меблів і т. д.

SMD светодиоды разработаны для поверхностного монтажа. Они могут быть как одно, так и многокристальные. Угол свечения этого вида светодиодов составляет 60-160 градусов, что позволяет использовать их практически во всех сферах жизнедеятельности человека, начиная от небольших индикаторов и заканчивая уличным освещением.

Для изготовления сверхярких светодиодов применяются термостойкие материалы. От всех остальных видов они отличаются наличием специального основания для светоизлучающего кристалла и теплоотвода, предохраняющего от перегрева и продлевающего срок эксплуатации. Главным достоинством светодиодов, определяющим их постоянно возрастающую популярность, является очень низкое энергопотребление, позволяющее экономить значительные средства, что очень актуально в период мирового экономического кризиса.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner