537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Одним з найбільш перспективних напрямків у розвитку сучасного освітлення є світлодіодні аксесуари, популярність яких зростає з кожним днем. І головними причинами такої популярності стали зручність, оригінальність, практичність і низька ціна. Світлодіодні аксесуари можна використовувати для прикраси інтер'єру і створення додаткових джерел світла.

Один з них може стати світлодіодний куля. Його можна використовувати і як елемент інтер'єру, який здатний наповнити приміщення рівним світлом і створити приємну атмосферу. Світлодіодний куля являє собою пластиковий корпус, виконаний з високоміцного пластику різних кольорів. В якості елемента живлення використовується батарейка типу АА або зовнішній блок. Деякі моделі оснащуються динаміками і можуть бути використані в якості портативної колонки. Є серед них і моделі з вбудованими датчиками температури, годинами, календарем і таймером. Широка колірна гамма, простота і зручність використання дозволяють встановлювати їх в будь-якому місці, а наявність автономного режиму роботи робить світлодіодні кулі самими незамінними елементами інтер'єру. 

На другому місці за популярністю розмістилися світлодіодні насадки для душу, які не тільки забезпечують декоративне підсвічування води, але і виконують функції термометра, змінюючи колір струменя в залежності від ступеню нагріву. Синій колір струменя свідчить про те, що рівень нагріву води знаходиться в межах 10-25 градусів. При підвищення температури води до 35 градусів струмінь забарвлюється в зелений, понад цієї температури в червоний. Насадка працює в автономному режимі і накручує прямо на стандартний шланг без використання додаткових перехідників і інших елементів.

Великою популярністю користуються і світлодіодні підставки для дому, які можна використовувати для зберігання столових приладів, мобільних телефонів, як ваз для квітів, підставок для пляшок і для багатьох інших цілей. Всі ці підставки оснащуються зарядними пристроями і можуть працювати в автономному режимі досить тривалий період часу (6-12 годин) завдяки акумуляторам. Деякі з них можуть бути використані як елементи інтер'єру. Так, наприклад, відерця для льоду мають спеціальні сенсори для зміни кольору і рівня інтенсивності світіння. Їх можна застосовувати для прикраси інтер'єру будинку, барі чи кафе, для створення романтичної атмосфери або для організації підсвічування інтер'єру. Крім того світлодіодні підставки позбавлять вас від судомних пошуків необхідних дрібниць, які будуть у вас завжди під рукою. Так, наприклад, сяюча підставка для мобільного телефону позбавить вас від необхідності бігати по квартирі в його пошуках.  

Не стоить забывать и о таком популярном аксессуаре, как светодиодные часы, которые могут быть как стационарными, так и наручными и отличаются не только оригинальным дизайном, но и целым рядом преимуществ. Есть в этом списке и светодиодные будильники, которые могут изменять цвет дисплея и комплектуются календарем, термометром и т.п.

Специально для любителей романтической обстановки  созданы светодиодные свечи, главным достоинством которых является пожаробезопасность. Они не только станут украшением вечера, но и дополнительным источником освещения.

Все вышеперечисленные  светодиодные аксессуары купить Вы сможете в нашем интернет магазине. Вы будете приятно удивлены качеством и ценами, предложенных товаров, которые в самые кратчайшие сроки будут доставлены по указанному адресу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner