537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні led світильники: особливості, популярність і практичність використання

Основними особливостями, які відрізняють світлодіодні світильники від галогенних, люмінесцентних та інших світильників з лампами розжарювання, є: економічність, екологічність, яскравість, доступність, якість світіння. Примічаючи всі ці якісні характеристики ясно одне, що світлодіодне освітлення на кілька кроків попереду своїх попередників. В даній ситуації не доцільно порівнювати світлодіодне освітлення, з чим небудь.

Стильний вигляд корпусу, різноманітність виконання дає можливість застосовувати led освітлення в будь-якому місці. Для того щоб дійсно зрозуміти і переконатися в практичності використання світильника і при цьому заощадити на електроенергії, досить купити світильник у нашому інтернет магазині «Компонент». Досвідчені продавці підберуть оптимальне рішення для будь-якого проекту.

Економія використання led світильника полягає у застосуванні сучасної технології освітлення світлодіодами. Вони мають низьке енергоспоживання, при цьому переносять велику масу світлового потоку. Даний показник характеризує високу продуктивність (ККД) при малих витратах.

Різновиди led світильників

На сьогоднішній день можна придбати світлодіодний світильник будь-якої форми і з необхідними конструктивними особливостями. Безліч різновидів led світильників можна розділити на кілька категорій:

  • накладні світильники;
  • вбудовувані світильники;
  • настільні лампи;

Дана класифікація визначає світильник за способом установки. Крім цих категорій різновидів, які можна класифікувати led світильники за місцем застосування:

  • побутові світильники;
  • промислові світильники;
  • світильники ЖКГ;
  • вуличні світильники;
  • вологозахищені світильники;
  • стельові світильники.

Накладні світильники монтуються на стіну чи стелю залежно призначення. Такі світильники встановлюють без додаткової підготовки отворів. Практичний дизайн і універсальна форма дозволяє виконати установку без особливих зусиль.

Вбудовані світлодіодні світильники встановлюються на заздалегідь підготовлене заглиблення в стелі. При виборі такого світильника потрібно орієнтуватися на монтажні розміри. Дані світильники характеризують прихований монтаж і розташовуються найчастіше на стелі.

Настільні лампи являють собою пересувні прилади освітлення, які встановлюються на стіл або тумбочку. Їх завданням є висвітлення невеликої ділянки площі. Використовуються для додаткового підсвічування робочої зони за столом.

До промислових світильників відносять джерела світла з великою ефективністю освітлення. Світильник світлодіодний для виробничих цехів, ангарів, висотних приміщень повинен мати високий світловий потік і певну герметичність. В даній ситуації використовують пиловологозахисні корпусні led світильники або підвісні ліхтарі.

Облаштування освітлення в придворних зонах, під'їздах, льохах, підвалах здійснюється за рахунок світильників ЖКГ. Дані світильники мають просту форму. Вони виробляються в круглому або овальному вигляді, при цьому мають доповнення у вигляді антивандальної решітки.

Застосування стельових світильників в офісах, навчальних приміщеннях і кабінетах це надійне і правильне рішення. В якості таких світильників популярністю користуються світлодіодні led панелі. Вони представлені у вигляді квадратної або прямокутної форми, мають накладної або вбудовується спосіб установки.

Вибір світлодіодного світильника

Для вибору належного світильника необхідно не тільки володіти інформацією про необхідному світловому потоці і колір світіння. Потрібно враховувати коефіцієнт ефективності світіння, якість пристрою стабілізації струму і напруги.

Світлодіодні світильники з коефіцієнтом CRI понад 85 матимуть якісну передачу кольору і збалансоване світіння.

Джерела перетворення і живлення світлодіодів в світильнику бувають різні, у деяких світильниках вони відсутні. Якщо led світильник не має джерела струму, то це свідчить про більш простою схемою перетворення, яке супроводжується кількома радиоэлементами. Дані світильники встановлюють у складах, цехах, під'їздах та інших господарських спорудах. Світильники з наявністю драйвера свідчать про належне перетворення струму і напруги, що позитивно впливає на якість світлового випромінювання. Варто зауважити, що складна схема радіокомпонентів у драйвера, тим ціна вище, і відповідно такий світильник буде працювати набагато довше.

Вибрати купити світлодіодні світильники на сайті інтернет-магазину «Компонент» легко і просто. У нас представлений широкий асортимент побутових, офісних, ЖКГ та інших світильників. Гарантійне обслуговування продукції і своєчасна доставка дозволить володіти led освітленням вже зараз. Доставимо Ваше замовлення в Київ, Херсон, Одесу, Харків, Львів, Дніпро вже на наступний день. Довіряйте професіоналам, і освітлення у Вашому домі буде радувати Вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner