537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні led лінійки на жорсткій основі алюмінієвої

Алюмінієві світлодіодні лінійки мають жорстку основу, на якій розміщені світлодіоди. По структурі вони схожі на світлодіодну стрічку і здатні виконати ті ж функції в освітленні. Світлодіодні лінійки комплектуються, найчастіше, більш потужними джерелами світла, так як функціональність металевого підстави це дозволяє. Тому, в порівнянні з led стрічками вони мають більший світловий потік і більше споживають електроенергії.

Так як, розміщення світлодіодів здійснюється на жорстке металеве підставу, їх легко монтувати, а також просто виконувати заміну світлодіодів у разі закінчення терміну служби.

Популярність освітлення за допомогою лінійок досить висока незважаючи не деякі особливості в підключенні. Світлодіодна лінійка купити яку можна в інтернет магазині світлодіодної продукції «Компонент», дозволить забезпечити яскравим насиченим світлом і тривалим терміном служби.

Різновиди та переваги led лінійок

Світлодіодні led лінійки мають безліч різновидів. Їх можна класифікувати за структурними особливостями, робочій напрузі, різновидом застосовуваних джерел світла (світлодіодів).

За робочою напругою світлодіодні лінійки мають наступні види:

 • світлодіодні лінійки 12V;
 • світлодіодні лінійки 24V;
 • світлодіодні лінійки 220V.

Основними перевагами світлодіодних лінійок з робочим напругу 12 вольт є їх безпека, можливість поділу на сегменти по три світлодіода, відсутність мерехтіння. Світлодіодні led смуги 12В використовують із застосуванням джерела напруги 12 вольт.

Діодні лінійки 24В мають робочу напругу 24 вольта, і також працюють із застосуванням блоку живлення.

Світлодіодні лінійки 220В підключаються безпосередньо до побутової мережі 180-240В. Їх не вийде вкоротити, так як схема лінійки розташована по всій довжині, і розріз або від'єднання якоїсь частини приведе її в непрацездатність. Схема світлодіодної стрічки 220В включає в себе послідовне розміщення світлодіодів і стабілізуючих компонентів (мікросхем). Дані лінійки можна підключати послідовно у великій кількості без втрати яскравості світіння в кінці ланцюга.

Різновиди популярних застосовуваних джерел світла led лінійки поділяються на:

 • led лінійки SMD2835;
 • led лінійки SMD5050;
 • led лінійки SMD5730;
 • led лінійки COB (Chip-On-Board);

Дані лінійки застосовують дві технології світлодіодного освітлення. Одна полягає на застосуванні SMD світлодіодів різних типів, друга використовує розміщення кристалів по всій платі покритих люмінофором. Обидві технології освітлення мають тривалий термін служби. Відмінність COB від SMD полягає в тісному розміщенні мікрокристалів один до одного під однією підставою.

За структурними особливостями світлодіодна led лінійка може бути представлена довжиною від 20 см до 1 метра, і навіть зустрічаються екземпляри довжиною 1,2-1,5 метра. Ширина в основному становить 8-12 мм, але є і серія slim, яка передбачає вузьке підставу в межах 3-6 мм

Підключення та застосування світлодіодних лінійок

Для підключення світлодіодних лінійок 12В необхідні блоки живлення 12В з необхідним запасом потужності. Підключення краще здійснювати паралельно, так як при послідовному підключенні можливі втрати струму і відповідно яскравості освітлення в певних місцях. Також, варто враховувати полярність контактів при підключенні і відсутність перетину контактних груп. У разі виявлення таких ситуацій, їх слід усунути, так як дані дефекти підключення можуть призвести до короткого замикання і виходу з ладу світлодіодним лінійки.

Подключение светодиодной линейки 220В осуществляется от сети бытового назначения. Полярность подключения не важна, но стоит обратить внимание на сторону подачи напряжения. В некоторых линейках это важно, так как стабилизирующий компонент размещен только со стороны подачи напряжения 220 вольт.

Применение светодиодных линеек разнообразное, их используют в таких случаях:

 • освещения рекламных вывесок;
 • замены и переоборудования светильников;
 • освещения жилых и складских помещений;
 • аквариум освещение для растений;
 • меблева підсвічування.

Як вибрати світлодіодні led лінійки

Вибір світлодіодних led лінійок має кілька особливостей, при яких покупець зважує між ціною і якісними характеристиками тієї чи іншої світлодіодним лінійки. Щоб прийняти правильне рішення і убезпечити себе від зайвих витрат слід купити світлодіодні лінійки в інтернет-магазині «Компонент». Досвідчені фахівці поділяться радою, допоможуть у підборі.

Широкий асортимент дасть можливість підібрати найкращий варіант, а співвідношення ціна-якість безсумнівно порадує. Доставка, гарантійне обслуговування, знижки та акційні пропозиції, безсумнівно, порадують наших покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner