537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Світлодіодні прожектори

Як освітлювальний прилад прожектор займає особливе місце в житті людини і представляє собою лампочку або світлодіод, здатний створювати спрямований світловий промінь різної конфігурації. Для забезпечення максимальної дальності світіння і його ефективності в прожекторах використовуються спеціальні лінзи і відбиваючі поверхні.  Одним з найпоширеніших типів прожекторів був металогалогенный, який при досить високій якості освітлення мав цілий ряд недоліків: крихкість, недовговічність і високу тепловіддачу.  Їм на зміну прийшли світлодіодні прожектори на основі світлодіодних елементів, яких може бути як декілька, так і один і це жодним чином не впливає на якість освітлення.

Одним з найбільш затребуваних напрямків розвитку світлодіодних світильників є вуличні.  До них належить і прожектор світлодіодний, що забезпечує якісне освітлення архітектурних споруд, ландшафтних композицій і водойм, а також широко використовується при створенні реклами і є альтернативою класичним прожекторів. Саме прожектор світлодіодний може виконувати функцію аварійного або чергового освітлення. І це завдяки його головному достоїнству - високої економічності. Спеціальна конструкція дозволяє домагатися бажаного кута освітлення, а достатнього рівня освітлення певного елемента або об'єкта можна домогтися, використовуючи один або кілька світлодіодних прожекторів RGB. Так для підсвічування будівлі прожектори встановлюють по всьому периметру об'єкта, а висвітлити, наприклад, пам'ятник можна встановивши всього лише один або два.

Прожектор світлодіодний купити варто і в тому випадку, якщо необхідно створити стійкий декоративний світлодинамічний ефект. Основною причиною такого вибору є мале споживання електричної енергії при досить значному терміні експлуатації, становить 50 тисяч годин. Застосування світлодіодних прожекторів є ідеальним рішенням цілого ряду завдань. Так, наприклад, з їх допомогою можна отримувати як рівномірне підсвічування, так і динамічне освітлення різних об'єктів, так само як і за допомогою світлодіодної стрічки.

 Светодиодные прожекторы подразделяются на монохромные, точечные и многоцветные. Изменять цвет светового луча можно благодаря использованию контроллера. Это позволяет создавать многоцветные эффекты, программируя и управляя ими с помощью пульта дистанционного управления, регулируя интенсивность, яркость и динамичность свечения. Так применение  прожекторов светодиодных для обеспечения подсветки фонтанов, бассейнов и водоемов позволяет создавать различные световые эффекты и совершенно неповторимую чарующую атмосферу.

Основными причинами такого широко применения светодиодных прожекторов являются экономичность, устойчивость к перепадам напряжения и температуры, отсутствие необходимости сервисного обслуживания, а также устойчивость к проникновению влаги и пыли. Антивандальная защита позволяет использовать светодиодные прожекторы для освещения промышленных, складских и производственных помещений, в освещении улиц и парков, создания рекламы и целого ряда других объектов.

Прожектор светодиодный купить любого существующего вида Вы сможете в нашем интернет магазине, все товары которого обеспечены гарантиями производителей. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner