537 відгуків

В связи с военными действиями в Харькове (мы находимся там) все заказы аннулируются и пока не принимаются новые!

Интернет магазин "Компонент"

Драйвери для світлодіодів

Драйвер світлодіода: призначення та особливості

Одним з пристроїв яке забезпечує тривале світіння, і термін служби світлодіодів можуть вважатися драйвера. Драйвер для світлодіодів представляє собою пристрій, що складається з радіоелементів, яке здатне стабілізувати струм, придатний для забезпечення працездатності кристала світлодіода.

Світлодіодні драйвери забезпечують працездатність таких приладів як світлодіодні лампи, світлодіодні світильники, торшери, світлодіодні прожектори та інша led продукція.

наприклад, драйвер для світильника має вхідна змінна напруга мережі 220 вольт, на виході світильник отримує необхідний номінальний робочий струм і напруга в межах норми.

Крім цього, драйвера світлодіодів застосовуються в автомобільному освітленні. Вони використовуються для оснащення світлодіодних ДХО, автоламп, підсвічування салону, інше.

Для підключення світлодіода необхідний не блок живлення (джерело напруги), а драйвер (джерело струму). Так як світлодіод має напівпровідникові елементи, то визначальним показником яскравості світіння буде струм. Стабілізувати робоче значення струму для світлодіода здатний тільки драйвер.

Різновиди led драйверів

Світлодіодний драйвер має кілька різновидів, які формуються в залежності від його параметрів робочих характеристик і зовнішнього вигляду. Розглядаючи за типом можна виділити наступні групи різновидів:

  • за герметичності корпусу;
  • за робочою напругою;
  • по вихідному струму;
  • за призначенням.

По герметичності корпусу можна виділити не герметичні (IP20), в пластиковому корпусі (IP44) і герметичні (IP66 – IP67). Відповідно led driver, який представлений у вигляді плати без корпусу слід застосовувати тільки в сухому середовищі, також не допускається попадання великої кількості пилу. Застосовують драйвера даного типу всередині освітлювальних пристроїв: ламп, світильників.

Драйвера в пластиковому корпусі, також не призначені для використання зовні приміщення. Корпус, насамперед, є способом приховати і захистити плату світлодіодного драйвера.

Герметичні драйвера призначені для вологого і курній середовища використання. Їх можна зустріти в світлодіодних прожекторах, підводних світильниках і т. д.

В інтернет магазині «Компонент» драйвер купити можна як для світильників з робочою напругою 220В, так і для авто з вхідною напругою 12В і 12-24В. Відмінність таких драйверів базується виключно на робочому напрузі, при цьому кожен з них має інтервальне вхідна напруга, яке позначається на корпусі або в характеристиках. Наприклад, AC Input 185 – 265V або DC 10-14V.

Угруповання світлодіодних драйверів по вихідному струму призначена для зручності вибору. Найбільш популярні наступні: 300 мА використовуються для над'яскравих світлодіодів потужністю 1Вт, а також для світильників. Led драйвер з струмом 700 мА призначений для світлодіодів потужністю 3Вт і 5Вт. Струм номіналом 900 мА - для живлення світлодіодних матриць 30Вт, а струм номіналом 1500 мА - для 50Вт.

Якщо вибір драйвера не буде відповідати характеристикам джерела світла, то найімовірніше, поєднання обох пристроїв можуть привести до непрацездатності або виходу з ладу одного з компонентів підсвічування.

Для зручного вибору на сайті, інтернет магазини використовують назви за типом визначають призначення драйвера. Дуже часто можна побачити такі різновиди:

  • драйвер світлодіода;
  • драйвер для світильника;
  • драйвер для прожектора;
  • драйвер для ліхтарика;
  • драйвер для світлодіодним панелі.

Завдяки даним різновидам, навіть без досвіду можна підібрати необхідний джерело струму.

Вибір світлодіодного драйвера

Для правильного вибору джерела струму необхідні не тільки характеристики, але і певні знання. Для того щоб світлодіодний драйвер купити в інтернет магазині «Комнонент», необхідно спочатку зробити наступні кроки. По-перше, необхідно розуміти, де буде використовуватися дана стабілізуючий пристрій. По-друге, потрібна інформація характеристик вийшов з ладу драйвера, або ж робочі характеристики джерела світла. Якщо такої інформації немає, то потрібно шукати світильник або ліхтарик в мережі інтернет, щоб з'ясувати які комплектуючі він містить. Але, найбільш правильним варіантом обчислення необхідних даних, вимірювання робочих параметрів за допомогою лабораторного блоку або спеціальних вимірювальних пристроїв. Після того, як вдалося вибрати потрібний драйвер, варто ще раз переконатися, що всі характеристики відповідають.

Фахівці спеціалізованого інтернет-магазину «Компонент» допоможуть з вибором джерела струму або інших комплектуючих, для забезпечення працездатності приладів освітлення. Гарантія на продукцію в середньому становить 12 місяців, а це запорука стабільної роботи на тривалий час.

Допоможемо з вибором, швидко доставимо, забезпечимо гарантійне обслуговування і не тільки. На нашому сайті можна не тільки придбати led продукцію, але і дізнатися цікаву інформацію про нові надходження і популярні товари.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner