537 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет магазин "Компонент"

Блоки живлення 12V для світлодіодної стрічки

Для працездатності світлодіодних стрічок 12В та іншого обладнання з робочою напругою 12 вольт необхідні якісь перетворювачі напруги. Такими є блоки живлення 12 вольт. Їх функціональні особливості складаються з перетворення електроенергії з 220В змінного струму 12В постійного струму.

Використання світлодіодних стрічок 12В з блоками живлення забезпечить безпечне і економне світлодіодне освітлення. Блок живлення для світлодіодної стрічки підбирається виходячи з розрахунків загальної сукупної потужності підсвічування.

У нашому інтернет магазині «Компонент» блоки живлення 12В купити можна різного типу і класу. Всі вони мають стабілізовану вихідна напруги, захист від перевантаження і короткого замикання.

Види блоків живлення 12 вольт

Різновиди блоків живлення з вихідною напруга 12В в нашому магазині, базуються на ступені захисту, матеріалі корпусу і розмірах. Отже, у нас на сайті, можна придбати наступні види джерел живлення:

  • герметичні блоки живлення 12в;
  • пластикові блоки живлення 12в;
  • перфоровані блоки живлення 12в;
  • перфоровані блоки живлення 12в серії slim;
  • блок живлення з регулюванням вихідної напруги.

Якщо розміщення джерела живлення буде разом з підвищеною вологістю, то для таких цілей слід застосовувати герметичні блоки живлення. Вони мають литий металевий корпус, найчастіше з анодованого алюмінію, ступінь пиловологозахисту якого IP66 - IP67. Блоки живлення мають характерний вагу. Для підключення з металевого корпусу виведені проводу в ПВХ оплітці. З одного боку для підключення вхідного напруги 185-240 вольт, з іншого боку кабель вихідної напруги 12В. Полярність контактів схематично відображається на корпусі самого джерела живлення. Підключення даних блоків здійснюється за допомогою клемників Wago.

Пластиковий блок живлення має пластиковий корпус. Для нього характерною складовою є наявність вилки для підключення до побутової мережі 220В та вихідного дроти з напругою 12В з роз'ємом power jack 5.5 мм/2,1 мм. Дані блоки живлення не застосовуються для прихованого монтажу живлення світлодіодного підсвічування. Вони, як правило, призначені для швидкого і короткочасного з'єднання світлодіодного підсвічування з можливістю подальшого демонтажу.

Перфорований блок живлення має металевий корпус відкритого типу. Він призначений для прихованого монтажу системи енергопостачання. Для його розміщення використовують електрощити або провітрювані без пилу і вологи місця установки. Підключення вхідних і вихідних контактних груп передбачає гвинтові з'єднання проводів. Позначення контактних груп відображається на корпусі.

Для серії Slim характерні малогабаритні розміри. Найчастіше такі блоки мають довгий, але компактний металевий корпус. Дані блоки живлення популярні не тільки для підключення led стрічки, але і за рахунок своїх габаритів, вони широко використовуються в меблевій підсвічування інтер'єру.

Регулюючий блок живлення застосовують для тіста джерел світла і не тільки, добре підійде як блок живлення для світлодіодів. З допомогою такого джерела живлення і наявності в ньому ШІМ-регулятора, можна управляти вихідним напругою. Для точного вимірювання вихідної напруги використовують вольтметр, якщо такої функції немає в самому блоці живлення.

Як підключити блок живлення 12В

Для того щоб якісно виконати монтаж по харчуванню світлодіодної стрічки необхідно здійснити підключення блоку живлення 12в за всіма правилами. Перед тим як встановити блок живлення 12в, необхідно визначити достатню потужність, а також перевірити на працездатність.

При підключенні блоку перфорованого потрібно враховувати, що всі контакти знаходяться з одного боку. Тут важливо не помилитися з полярністю. Найчастіше, перфорований блок живлення з лівої сторони контактної групи має вхід 185-240 вольт (полярність не важлива), далі йде гвинтове з'єднання для заземлення і наступні чотири групи вихідних каналів 12 вольт. Перед тим як підключити джерело живлення необхідно знеструмити подачу напруги. У разі постійної навантаження на блок живлення необхідно врахувати запас по потужності, це посприяє розподілу навантаження і довгостроковій роботі.

Як вибрати джерело напруги

Выбор блока питания для светодиодной ленты зависит от таких факторов: необходимая мощность, степень защиты IP, габаритные размеры. Эти три фактора в первую очередь влияют на конечный выбор источника напряжения. Для подключения светодиодной подсветки блок питания 12в купить можно по выгодной цене в интернет магазине светодиодной продукции «Компонент». Актуальность цен, широкий ассортимент различных источников питания, а также ассортимент светодиодных модулей, светодиодной ленты 12В, светодиодных ламп и прочей продукции позволит совершить выбор уже сейчас.

Специалисты нашего магазина подберут оптимальные варианты блоков питания 12в, учитывая все пожелания. Ответим на вопросы касательно подключения и эксплуатации светодиодного оборудования.

Быстрая отправка заказов обеспечит своевременное выполнение монтажных работ и сдачи объекта в оговоренные сроки. Наши партнеры имеют привилегии по цене и качестве светодиодного оборудования.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner